2013 рік – рік дільничного інспектора міліції.

Робота дільничного інспектора міліції – відповідальна та почесна. Адже він стоїть на варті закону та правопорядку, відновлює справедливість, забезпечує спокій та впевненість у завтрашньому дні. Зміцнення правопорядку, захист прав та інтересів, життя й гідності громадян, профілактика злочинів та правопорушень – це основне завдання дільничного інспектора. Для плідної роботи не завжди є в розпорядженні службовий транспорт. Через нестачу кадрів, звісно, збільшується навантаження. Сьогодні дільничному інспектору важко тримати руку на пульсі негараздів і проблем кожної родини.

 

Напередодні професійного свята дільничного інспектора міліції, яке відзначатиметься 18 червня в читальному залі центральної бібліотеки 12 червня 2013 року пройшла зустріч учнів 1-5 кл. школи № 3 з дільничним інспектором міліції Гайсинського РВ УМВС Боднюком Сергієм Миколайовичем. Він розповів про обов’язки інспектора, свої нелегкі будні. Також навів приклади злочинів з якими прийшлось працювати. Звернув увагу на те, що слід добре вивчати закони, права і обов’язки, бо їх незнання не звільнює від відповідальності. Познайомив із статистикою дитячої злочинності в районі.

 

Цікаво для школярів було почути відповіді на свої запитання. Під кінець зустрічі запросив присутніх учнів звертатись до будь-кого з дільничних інспекторів, які працюють на території Гайсинського району, з проблемами, які можливо виникнуть в майбутньому в їхніх родинах.

 

Ведучі, Леся Конотоп та Тамара Каращенко, привітали інспектора з наступаючим професійним святом та подякували за можливість прийти і зустрітися із учнями школи.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера