Година пам’яті «І в мирний час їм випала війна»

13 лютого в читальному залі ЦБ відбулась година пам’яті до 25-ї річниці виведення військ з Афганістану «І в мирний час їм випала війна».
25 літ минуло відтоді, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. Не можуть забути матері загиблих та покалічених синів, а дружини та діти – своїх чоловіків і батьків. Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам’ятати, що серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками й учасниками бойових дій. І маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом.
Про історичні умови страшної, неоголошеної афганської війни розповіла бібліограф-краєзнавець Голомовза В.М. Своїми спогадами про героїчні та трагічні уроки Афгану поділився учасник цих подій, голова районної спілки ветеранів Афганістану Свіріпа В.М. Він згадав гайсинчан, які пройшли через горно Афганістану, і тих, хто навічно залишився молодим у наших спогадах і думках.
Ця війна прорвалась віршами і піснями, традиційними, світлими, мужніми. Вони особливі, дарма якщо не професійні. Їх виконав воїн-інтернаціоналіст Канишин С.Ю.
А вірші лунали у виконанні Каращенко Т.Б., Хілобокової І.А., Ковтун М. Присутні учні СЗШ №1 з увагою вислухали виступи учасників і хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на афганській війні.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера