Година корисних порад “Здоров’я – скарб, цінуй його”

7 квітня – Всесвітній день здоров’я. З цієї нагоди у центральній бібліотеці 4 квітня було проведено годину корисних порад «Здоров’я – скарб, цінуй його», на яку запросили головного спеціаліста відділу санепіднагляду Колодійчук Світлану Леонідівну, учнів 7-8 кл. і вчителів СЗШ І-ІІІ ст. №5 м. Гайсина.
У всі часи люди особливу увагу звертали на своє здоров’я, піклувалися про нього, винаходили все нові й нові ліки від хвороб і способи зміцнити свій організм і залишатися бадьорим на довгі роки. В останні десятиліття світова наука зарахувала проблему здоров`я до кола глобальних проблем, які потребують невідкладного вирішення. Здорова людина добре працює та вчиться, вона є життєрадісною і веселою. Така людина потрібна і корисна своїй сім‘ї, суспільству та державі. Здоров’я – це спосіб життя людини. І головним у збереженні та примноженні свого здоров’я є здоровий спосіб життя.
Протягом останнього десятиліття здоров’я українських школярів неухильно погіршується. На жаль, практично здорових учнів майже немає. Тому сьогодні питання збереження здоров’я школярів є надзвичайно актуальним. Адже «здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо».
Про все це розповіли присутнім ведучі – Ірина Хілобокова і Тетяна Деркач. А читці – Палійчук Альона, Шістка Олена і Богач Альона – читали українські прислів’я і приказки про здоров’я.
Спеціаліст відділу санепіднагляду розповіла, що чи будемо ми здорові, великою мірою залежить від нас. Якщо ви вирішили змінити своє життя, то почніть з самого головного – навчіться вести здоровий спосіб життя. Це непроста, але вдячна справа. Також Світлана Леонідівна навела основні принципи здорового способу життя та порадила присутнім: «Здоров’я – це одна з головних умов досягнення успіху в житті. Бережіть його з молодих літ, зміцнюйте й примножуйте його. Не витрачайте даремно цей безцінний скарб, дарований Природою. Пам‘ятайте, що Ваше здоров‘я – у Ваших руках».
Правда, здоров’я – всьому голова. Коли людина здорова, то вона дужа, весела, красива, сильна, витривала, смілива, тому що вона себе прекрасно почуває і може наполегливо працювати, навчатись; може робити те, що їй до душі, займатись улюбленою справою.
Також у бібліотеці було оформлено виставку-пораду «Щоб послала доля сотню літ здоров’я».

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера