УВАГА! з 15 по 25 серпня. Виставка-презентація робіт майстрині Гринник Олени Іванівни

15 серпня 2013 року у читальному залі центральної районної бібліотеки організована виставка-презентація робіт майстрині Гринник Олени Іванівни, на якій представлені роботи вив’язані гачком та спицями.

Читачі та гості нашого міста запрошуємо Вас на виставку-презентацію познайомитися з ручною роботою Гринник Олени Іванівни. Будемо раді Вас бачити!

 

Також з домашньої бібліотеки майстрині представлено книжкову виставку з різних видів рукоділля та збірок віршів і пісень Олени Іванівни, які вона подарувала читачам бібліотеки. На презентацію завітали читачі бібліотеки, працівники музею, ЗМІ, бібліотечні працівники. Присутні цікавились життям і творчою майстерністю нашої гості. Дуже цікаво і змістовно пройшла наша зустріч у колі небайдужих людей. На фото (справа) завідуюча відділом обслуговування Бевх Антоніна Степанівна та Гринник Олена Іванівна.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера