Знайомтесь: літературні новинки


Autum-bookОСІНЬ – НАЙКНИЖКОВІША ПОРА РОКУ.
ВЗЯВШИ В РУКИ ГОРНЯТКО ЗАПАШНОЇ КАВИ
АБО КАКАО РАЗОМ З ДОБРОЮ,
ЦІКАВОЮ КНИЖКОЮ ХОЧЕТЬСЯ ВІДПОЧИТИ,
ЗАГОРНУВШИСЬ У ЩОСЬ ТЕПЛЕ ТА ЗРУЧНЕ.

 

         

       

         Нещодавно центральна бібліотека отримала нові книги. Для шанувальників книги і любителів читання на абонементі оформлено перегляд літератури «Новинки художньої літератури”. З кращими зразками книжкової продукції познайомляться читачі на дегустації літературних новинок. Тут представлені книги українських і світових письменників. Зокрема книги В. Шкляра «Кров кажана», «Елементал». «Маруся», В. Лиса «Іван та Чорна пантера», І. Роздобудько «Одного разу», С. Ордівського «Багряний хрест», «Срібний череп», Б. Грінченка, романи Т. Полякової, Т. Устінової, Д. Стіл, Е. Вільмонт. Н. Робертс, Ч. Абдуллаєва, А. Кокотюха та інші.
             Нові книгиЗ новими надходженнями ви можете ознайомитись в центральній бібліотеці. Запрошуємо до бібліотеки наших читачів, а також усіх, хто бажає розширити кругозір своїх знань.

              До Вашої уваги анотації книг, які допоможуть Вам у виборі літератури до смаку. Приємного читання!

 

untitledЛис, В. Іван та Чорна Пантера/ Володимир Савович Лис. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля». 2012. – 320 с.

          У новому романі Володимира Лиса читач має нагоду познайомитися з двома титульними персонажами – Іваном і Таумі Ремпбел. «Відома модель Таумі Чорна Пантера Ремпбел, як годиться, живе бурхливим зірковим життям: гроші, скандали, коханці, коханки, – одне слово, богема. А для сільського дурника Йвана – богиня! У своєму дитячому серці він побудував їй храм і навіть заходився вивчати сакральну англійську, аби Вона почула його молитви. Насправді Таумі ніяке не божество, звичайна собі спадкова африканська жриця. І щойно вона про це дізналася, уже їй був час вирушати в далеку Вкраїну на пошуки давнього поховання, із якого хоч-не-хоч, а треба вилучити череп могутньої чаклунки, бо інакше Пантерина слава і вмре, і загине…».

CтарицькийСтарицький, М. Облога Буші: для ст.. шк.. віку/ Михайло Старицький. – К.: Школа. 2009. – 208 с.

          До книги увійшли вибрані твори видатного українського драматурга Михайла Петровича Старицького – «Облога Буші» (історична повість з часів Хмельниччини) та «Заклятий скарб» ( про події ХVІ-XVII ст.), які і сьогодні викликають великий інтерес читачів. Добір поданих текстів обумовлений програмою з української літератури. Розраховано на школярів, вчителів. студентів, усіх, хто цікавиться творчістю М. Старицького.

РоздобудькоРоздобудько, І. Одного разу…: роман / Ірен Роздобудько. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля». 2014. – 224 с.

          «Одного разу» – це книга-сповідь від Ірен Роздобудько, історія життя з «авторськими коментарями». Одного разу ми народжуємося на світ, потім починаємо шукати сенс життя, робимо помилки. Розчаровуємося, падаємо, злітаємо, віримо, зневірюємося. Шукаємо вчителів — або самі стаємо вчителями. Любимо — або не знаходимо любові. Сперечаємось — або дозволяємо себе переконати. Робимо свій вибір — або пливемо за течією. Віримо, що добро перемагає зло, — або самі стаємо злом. Одного разу нам усім хочеться повірити в диво. Приміряти на себе бодай одну його пір’їнку. Можливо, ця книга — ота пір’їнка.

ШклярШкляр, В. Маруся: роман / Василь Шкляр. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2014.- 320 с.

          Коли Червона армія почала палити села, коли три її брати загинули у боях з радянськими військами, тендітна Маруся взяла в руки зброю і стала отаманом козацького загону. Вона була надзвичайно вродлива і надзвичайно небезпечна, вона не жаліла ворогів і рятувала своїх людей, ризикуючи власним життям. Вона вміла любити і ненавидіти. Та чи зуміє коханий Мирон врятувати її від помсти більшовиків? Чи буде їхнє кохання сильнішим за смерть?

Шкляр КровШкляр, В. Кров кажана: роман / Василь Шкляр. – 2-ге вид. – Х.: Книжковий Клуб « Клуб Сімейного Дозвілля», 2013. – 272 с.

          «Кров кажана» перехоплює подих. Це «страшний» епатажний роман. Похмура містика, відверта еротика, божевільна кримінальна історія… Анастасія ніколи не була вірна своєму чоловіку, а невдовзі після його загадкової смерті отримала приголомшливу звістку: її призначення – народити для світу диявола. Жінка мало не збожеволіла, та її коханець, отець Серафим, обіцяє не допустити до гріха. Але здається, ніби він у змові з нечистою силою.

КаскиКаски, К. Невинные грехи: роман / Кэтрин Каски; пер. с англ. В. Михалюка. – Х.: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»; Белгород: ООО «Книжний Клуб «Клуб семейного Досуга». 2014. – 256 с.

          Це ж треба було вскочити в таку халепу, щоб примудритися випадково… одружитися! Герцог Сінклер навіть імені своєї дружини не знав! Він лише хотів сховатися від переслідування розлючених картярів, і… Що робити? Як розірвати цей шлюб? У пошуках рішення Грант Сінклер поступово розуміє, що доля звела їх недаремно. І цю жінку він вже нікому не віддасть…

Хейер, Дж. Знатная леди: роман / Кэтрин Каски; пер. с англ. А. Михайлова. – Х.: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»; Белгород: ООО «Книжний Клуб «Клуб семейного Досуга». 2013. – 320 с.

          Міс Енніс Вічвуд багата, вродлива і насолоджується незалежністю, але її родина наполягає на тому, що вона повинна жити разом зі своєю докучливою кузиною. Несподівано доля підкидає їй подарунок в особі юної міс Люсілли Карлетон. Яка втекла від свого лютого опікуна. Містер Олівер, має репутацію найбрутальнішого лондонця. Але чи встоїть він перед шармом міс Вічвуд?

ПоляковаПолякова, Т.В. Вся правда, вся ложь: роман / Татьяна Полякова. – М.: ЭКСМО, 2011. – 320 с.

          Розслідування – річ непередбачувана, ніколи не знаєш, де опинишся. Так і можна повірити мудрецям, що кожний вчинок, навіть самий незначимий – наш вибір, і він може завести бог знає куди… І навіщо Фенька взялась за цю справу? Жалко їй стало невтішного вдівця і бабушку, які втратили єдину внучку… А можливо, так вона врятувалась від затяжної депресії за нещасливого кохання? Стас поїхав, поставивиши крапку в заплутаних відносинах. Напевно тому Фенька і погодилася на пропозицію Одінцова відшукати вбивцю його жінки. Ще один труп не заставить себе довго очікувати. Але де є гарантія, що вбивця на цьому зупиниться? А ось Фенька точно вже не могла зупинитися. Тим паче, їй захотів допомагати Берсенєв. В ході слідства їх не раз врятовувало його надзвичайна чарівність і слід. Вони доведуть розслідування до кінця. Це єдиний спосіб для Феньки не думати про Стаса…

Полякова ТайнаПолякова, Т.В. Тайна покрытая мраком: роман / Татьяна Полякова. – М.: ЭКСМО, 2014. – 320 с.

          Старенька, у якої робила головна героїня компаньйонкою, брехала на кожному кроці. Що із її розповідей брехня, а що правда, можна було тільки догадуватися. Але витративши багато часу, я все ж таки вияснила – остальним місцем її роботи був драматичний театр, і зітхнула з полегшенням, що не ставши баб ушка актрисою, людство багато могло втратити, так як актриса вона була від бога, запросто зобразить все що завгодно. Наприклад вмираючу. Ось і зараз збирається в черговий раз вмирати, і захотіла відшукати свого улюбленого онуку Андрійка. З ним вона посварилася п’ять років тому і з тих пір не бачилися. Як тільки головна героїня вплуталася в цю історію, зрозуміла, що хтось щоб знову виникло питання, куди подівся онук. Його підозрюють у вбивстві… Ймовірно по тій причині старенька міліції уникає міліції, і шукати онука запропонувала їй. Завдання виявилося не із легких. І чим дальше вона поринала у цю справу тим страшніше ставало…

ДелинскиДелински, Б. Мечты сбываются: роман / Барбара Делински. – М.: ЗАО Издательство «Центрполиграф», 2012. – 283 с.

          Ніна Стоун ділова, гарна, розумна молода жінка, має великі плани на майбутнє. Вона багато працює, щоб забезпечити собі стабільне і безпечне життя. Хороша репутація, успішний бізнес і багато грошей – гарантія незалежності, а це для неї найголовніше в житті. В її погоні за успіхом немає місця для сантиментів і любовних романів, тим більше з Джоном Сойером, одним із самих впертих мужчин із усіх, кого вона зустрічала у своєму житті. Їх ділові побачення завжди закінчуються сварками. Як можна домовитися з цим мужчиною. Але сердце Ніни чомусь б`ється все частіше і мліють коліна, коли Джон пристально дивиться на неї своїми янтарними очима…

АлюшинаАлюшина, Т. Одна кровь на двоих: роман. – М.: ЗАО Издательство Центрполиграф, 2012. – 317 с.

          Розлучення далося Маші нелегко. Оглядаючись назад. Вона тепер ясно розуміла, що страх самотності зробив її заручницею егоїстичних людей – чоловіка і свекрухи. Молода жінка поїхала в будинок відпочинку, як найдальше від колишнього чоловіка. Однак і там її наздогнало минуле.. Колись Машка без памяті закохалася в сусідського хлопця, але шість років різниці у віці здавалося пропастю дванадцятилітньої дівчинки. Вона ніколи не думала, що знов зустрінить Дмитра, і знову між ними будуть препятствія, причому на цей раз посерйозніші, чим вік.

463244_140Картленд, Б. Нежные признания: роман / Барбара Картленд; пер. с англ. В. Михалюка. – Х.: Кныжний Клуб «Клуб Семейного Досуга»; Белгород: ООО «Книжный Клуб» Клуб Семейного Досуга», 2014. – 224 с.

          Вікторіанська Англія. Із політичних міркувань красуню Лавіну хочуть видати заміж за розпусного принца Станіслава, п`яницю й негідника. Єдиний спосіб уникнути шлюбу – оголосити про заручини з іншим. Але хто наважиться піти проти королеви? Зіграти роль нареченого погоджується маркіз Елсвік, брутальний жінконенависник. Але з часом Лавіна розуміє, що за грубими манерами маркіза ховається трепетне серце…

Вильмонт

Вильмонт, Е.Н. Танцы с Варежкой / Екатерина Вильмонт. – М.: Астрель: АСТ, 2010. – 318 с.

          Це видання є продовженням книги «Артістка, блін». Варю закрутило у вирію справ і подій, але головним для неї залишається любов, хоча і тут все не дуже просто…

Вильмонт ТрепетнийВильмонт, Е. Трепетный трепач / Екатерина Вильмонт. – М.: Астрель, 2012. – 288 с.

          Дві свекрухи – минула і майбутня. Одна любить Леру, а інша її ненавидить. Цим жінкам судилося зіграти дуже важливу роль в долі талановитої сценаристки Валерії Муромцевої.

ОрдівськийОрдівський, С. Багряний Хрест. Срібний череп. Чорна Ігуменя. Сім золотих чаш / Семен Ордівський. – Тернопіль: Богдан, 2011. – 592 с.

          У книжці Семена Ордівстького зібрані кращі його детективні та історико-пригодницькі твори, про які свого часу критика писала, що вони «сенсаційні» та надзвичайно цікаві. Невелика трилогія «Багряний хрест», «Срібний череп» і «Чорна ігуменя» присвячена діям так званої козацької розвідки. У повісті « Сім золотих чаш» розповідається про нелегкі змагання першої української мазепинської еміграції з підступами російської агентури. Книжка читається легко й призначається для найширших верств читачів.

АбдуллаевАбдуллаев, Ч. Дом одиноких сердец: роман / Чингиз Абдуллаев. – М.: ЭКСМО, 2011. – 320 с.

          Хоспис – місце, де людські страждання досягають Тут кожний виживає як може в самоті. І вмирають – так само. Вмирають обовязково, гарантовано і швидко. Тому вбивство пацієнтки. Приреченої на швидку смерть, виглядає дуже диким, абсурдним і блюзнірським вчинком. Експрет – аналітик Дронго спантеличиний, те що трапилося не вкладається йому в голові. Він проводить доскональне розслідування. І ось вже здається він вийшов на слід вбивці. Мотиви вбивства є просто шокуючими…

УстиноваУстинова, Т.В. Первое правило королеві: роман / Татьяна Устинова. – М.: ЄКСМО, 2011. – 352 с.

          Інна Селіварстова, керівник інформаційного управління Белоярського краю – «цариця Савська, Клеопатра…» адже саме так називали її друзі і вороги. – вперше розгубилася. Вбито губернатора краю Мухіна. Потім хтось застрелив і його вдову, а Інна в цей час знаходилась в іншій кімнаті. Як уві сні вона схопила зі столу якісь газети з підписом «Селіварстовій», і втекла зі страшного будинку. Вранці оголосили, що Мухіна померла від інфаркту…. Розпочалася боротьба за губернаторський трон. І тут з’явився основний претендент – олігарх Олександр Ястребов. Інна з жахом впізнала в ньому свого випадково любовника, який потішив її після розлучення з чоловіком. Дуже багато всього навалилося на Інну – вона не може розгадати загадкове вбивство Мухіна і його жінки, також продовжується її дивний зв’язок з Ястребовим, вона відчуває, що втягнута в якусь страшну ігру і їй потрібно переграти противника, перш ніж він її знищить…

СтилСтил, Д. Джонни-Ангел: роман / Даниєла Стил. –М.: ЭКСМО, 2011. – 320 с.

          Захоплююча історія про материнську любов і синівську відданість, про зустрічі і розлуки, про чудесні подарунки і нові надії. В ній життя торжествує над смертю, а прощання Над цією книгою можна сміятися і плакати, а коли буде перегорнута остання сторінка, ви зрозумієте, щоб навчилися любити своїх близьких ще сильніше. За допомогою одного лиш слова і посмішки сімнадцятилітнього Джонні був здібний поборонити втомленість, наповнити гордістю серце своєї матері і пробудити в оточуючих кращі почуття. Здібний, талановитий, успішний, привабливий юнак з надією дивився в майбутнє, яке він здавалось безхмарним і щасливим. І ніщо не передвіщало трагедії.

РобертсРобертс, Н. Влюбиться в Джеки: роман /Нора Робертс. – М.: ЗАЩ Издательство «Центрполиграф», 2012. – 315 с.

          Цей будинок Джеки полюбив з першого погляду. Молода письменниця впевнена в цій дивовижній обстановці гріх не написати приголомшливий роман. Але не втигла вона зануритися в творчий екстаз, як з`явився господар будинку. Виявилось, оренда – проделка афериста, і Джекі повинна негайно виїхати. Напористість і володіння багатьма навиками, в тому числі і кулінарними. Помогли їй залишитися в будинку і ще на два тижні. Хоч господар дуже зайнятий своїми справами і боїться дати волю своїм почуттям, але він подобається їй все більше і більше. Нібито і Джекі небайдужа йому. Тоді чому він не дозволяє себе полюбити?..

КокотюхаКокотюха, А. Легенда про Безголового: роман / Андрій Кокотюха. – К.: Нора-Друк, 2007. – 284 с.

          Подружнє життя київського адвоката Лариси Гайдук не склалося, велике місто набридло. Бажаючи поміняти обстановку і спокійно відпочити, молода жінка приїздить до своєї подруги у Подільськ. Але спокій тут виявився оманливою машкарою – маленьке мальовниче містечко на Поділлі налякане серією жорстоких убивств. Лариса мимоволі втягується у процес слідства. Яким чином ці події пов`язані з давньою місцевою легендою про Безголового та ким насправді є привід, що з’являється на руїнах старого панського маєтку, – пошук відповідей на ці запитання може коштувати головній героїні.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера