«Зверніть увагу – нові книги»

Изображение 004

Шановні користувачі!
Пропонуємо Вашій увазі нові книги, які надійшли у центральну бібліотеку.
Книги із різної тематики, а саме, твори сучасних українських та світових письменників, письменників Вінниччини, видання з історії України та про сучасні події нашої країни, та багато іншої літератури чекають на свого читача.
Цікава та пізнавальна література надійшла за Державною програмою «Українська книга». Анотації до книг, розкриють зміст та тематику видань.
В бібліотеці для користувачів на абонементі було оформлено перегляд нових книг «Зверніть увагу – нові книги».
Пропонуємо вашій увазі список нових книг з анотаціями:

 

ШклярШкляр, В. Чорне Сонце:збірка/ Василь Шкляр. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 304с.

Російсько-українська війна очима бійця полку “Азов”.
Хто і навіщо затягує криваву драму? Чому гинуть найкращі? Чому місцеві вважають своїх визволителів ворогами? Яким наш герой бачить майбутнє Вітчизни? Глибока, сповнена смутку, болю й надії оповідь хлопця, якого честь і сумління змусили взяти до рук зброю.
До видання ввійшли твори “Чорне Сонце”, “Танець під чортову дудку”, “Крук – птаха нетутешня”, “Останній шанс Захара Скоробагатька”, “Високі гори у Ялті”, “Цілком таємні історії”.

 

Gnat_Hotkevich__Dovbush

 

Хоткевича, Г. Довбуш: повість/ Гнат Мартинович Хоткевич. – К.: Дніпро, 2015. – 391 с.

Найбільшого піднесення карпатське опришківство, що залишило помітний слід в історії українського народу, досягло у XVIII столітті, коли на чолі народного руху постав Олекса Довбуш. Саме йому, захисникові знедолених і скривджених, українському Робін Гуду, і присвячена повість видатного українського письменника Гната Хоткевича.

 

 

ДенисенкоДенисенко, Л. Калейдоскоп часу/ Л. Денисенко. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013. – 320 с.

Люди люблять прив`язуватися до інших людей та речей. Але понад усе люди люблять прив`язуватися до часу та віку.
Усім нам хочеться, щоб наші історії закінчувалися щасливо та розпочиналися інші.
Саме про стосунки з часом та віком йдеться в цій збірці, котра містить легкі та іронічні оповідання та комедійну драму «24:33:42».

 

 

Стасюк

 

Стасюк, О. Я надиктовую пальцями тишу / О. Стасюк. — Львів : Свічадо, 2015. — 384 с.

До нової збірки «Я надиктовую пальцями тишу» юної вінницької поетеси Олі Стасюк увійшли деякі патріотичні поезії з попередньої, а відносно новий цикл «Героям АТО» включив твори, які справді неодноразово побували у воєнних госпіталях та безпосередньо в зоні ведення бойових дій. Попри тривожні події в час написання віршів, тут також можна знайти твори про природу, кохання, пошук життєвого шляху, дитячі чи юнацькі мрії та сподівання.

 

никалеоНикалео, Н. Одно дыхание на двоих: роман/ Ника Никалео. – Х.: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2015.- 288 с.

Виола и Виктор встретились случайно и уже не хотят расставаться. У каждого из них семья, дети, устоявшаяся жизнь. Но они готовы начать все с чистого листа, чтобы быть вместе.
Виктор честно говорит жене Татьяне, что полюбил другую, и просит развода. Татьяна в гневе! Она много лет закрывала глаза на интрижки мужа, но не намерена отпускать его! Какую цену она готова заплатить, чтобы заставить мужа остаться?

 

Льюис Д. Дитя

 

 

Льюис, Д. Дитя мое: роман/ Дєвид Льис. – Х.: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2015. – 352 с.

Сердце подсказывает Келли, что ее ждет удача. Восемь долгих лет она разыскивала похищенную дочурку Эмили, и вот наконец ей сообщили, что нашли похожую девочку…
Убежденный холостяк Джек один растит племянницу Натали — его брат с женой погибли в автокатастрофе. Он мечтает воспитать девочку в классических патриархальных традициях. Натали называет Джека папочкой и мечтает лишь об одном — чтобы у нее появилась мама.
Когда в их доме появляется Келли, девочка искренне радуется, ведь Джек влюбился в нее. Молодая женщина понимает, что не может расстаться с этим мужчиной и малышкой, даже если окажется, что Натали ей не дочь. Но Келли боится сказать любимому правду, а Джек сам случайно узнает, что женщина его мечты хочет отнять у него Натали…

 

ПєрриПэрри, Т. Признание в любви: роман/ Тасмина Пэрри. – Х.: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2015. – 352 с.

Накануне Рождества Эми ждала от парня предложения руки и сердца. Но он бросил ее! Сердце Эми разбито.
Случайно ей попадается на глаза необычное объявление: одинокая леди ищет спутницу для поездки в Нью-Йорк. Терять Эми нечего, и она решает на него откликнуться. Девушка еще не знает, что эта поездка изменит ее судьбу и станет первым шагом на пути к счастью…

 

гуменюк

 

Гуменюк, Н. Коханий волоцюга: збірка оповідань/ Надія Гуменюк. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 224 с.
Вісім повістей про кохання, які пронизують кожне серце, зігрівають добротою і дарують спокій та гармонію. У кожного з нас є історія, переживши яку розумієш, що вже ніколи не будеш таким, як раніше. Книжка — це спогади про життя і роздуми про кохання, які допоможуть зрозуміти себе і навчитися пробачати…
Він любить дикий присмак мандрів і понад усе цінує волю, але з усіх усюд знову і знову повертається до тієї, яка так і не сказала йому: «Залишся!»…
Старша сестра давно викинула цього каліку і з квартири, і зі свого холодного серця, а вона їде до нього, щоб залишитися поряд з коханим назавжди…
Невиліковна хвороба забирає у жінки пам`ять, але не може забрати її саму у того, хто готовий заради неї на все…

роздобудькоРоздобудько, І. Подвійна гра в чотири руки: роман/ Ірен Роздобудько. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 224 с.

Київ початку ХХ століття… Для невгамовної генеральської дочки Мусі Гурчик немає нічого більш захопливого, ніж розслідування нової таємничої справи!
Викрадені важливі документи — креслення нової моделі військового літака. Інженер-розробник поплатився за них життям… Факти й детективна інтуїція підказують юній вивідачці, що злодія треба шукати на палубі розкішного пароплава «Цариця Дніпра». Небезпечно? Аякже!
Але наша панночка вже вирушила в карколомний круїз — вона мусить викрити злочинця будь-що! У перший день подорожі скоєно нове вбивство, і тепер остаточно зрозуміло, що вбивця поруч…

 

хедланд

 

Хедланд, Дж. Свет твоїх глаз: роман/ Джоди Хедланд. – Х.: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2015. – 304 с.

Суровая зима 1814 года. Юная Анжелика оказалась на попечении жестокого отчима. Он готов отдать красавицу за первого встречного, лишь бы за нее подороже заплатили…Чтобы вырваться из ненавистного дома, Анжелика соглашается стать женой Жана, их соседа. Он много лет влюблен в девушку. Однако сердце ее принадлежит другому — Пьеру, брату Жана.
Но Пьер давно уехал из родного дома, никто не знает, где он. И однажды Анжелика встретила возле дома высокого статного мужчину. Его взгляд пронзил ее сердце — это был Пьер. Анжелика разрывается между любовью и долгом. Кого из юношей она выберет?

 

гурницька

Гурницька, Н. Мелодія кави у тональності кардамону: роман/ Наталія Гурницька. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 400с.

Драматична історія забороненого кохання юної дівчини до набагато старшого за неї одруженого польського шляхтича, яка розгортається в атмосфері Львова XIX сторіччя!
Що це — мінлива пристрасть чи справжні почуття? Для неї — це перше кохання, для нього — мабуть, уже й останнє…
Чи отримають закохані шанс змінити власну долю, залишитись разом і чи взагалі можливо побудувати щастя, балансуючи на краю прірви та порушуючи всі можливі заборони?..

 

 

Правила

 

Фоменко, О.Я. Правила дорожнього руху України: автошкола( коментар у малюнках)/ О. Я. Фоменко. – К.: УКРСПЕЦВИДАВ, 2015. – 112 с.

Посібник містить детальні ілюстровані пояснення до чинних правил Дорожнього руху України (зі змінами і доповненнями, затвердженими постановами Кабінету Міністрів України), які допоможуть краще засвоїти матеріал і ефективно застосувати його на практиці. Органічна єдність офіційного тексту ПДР і коментарів у малюнках полегшить вивчення ПДР, що своєю чергою дозволить водію краще орієнтуватися в реальних дорожніх ситуаціях, швидко і правильно приймати рішення. Видання доповнено необхідними для водія додатками: Дорожні знаки, Дорожня розмітка (коментар у малюнках), Сигнали регулювальника (пояснення), Дії водія при ДТП (алгоритм), Порядок та правила складання схеми ДТП, Відповідальність за порушення та злочини у сфері безпеки дорожнього руху (штрафи), Основи автотранспортного права.
Книга буде корисною всім, хто навчається в автошколі чи на курсах підготовки водіїв, працівникам автотранспортних підприємств, а також автомобілістам зі стажем для підвищення кваліфікації.

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера