Новинки літератури

2042313-thumbnailДо центральної бібліотеки надійшли нові книги з сучасної української літератури. Запрошуємо всіх відвідати бібліотеку і взяти новинку для прочитання!!!

 

 

кокотюха      Кокотюха, А. Вогняна зима: роман / Андрій Кокотюха. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 201. – 352 с.

Ще вчора кожен мав своє життя, у якому, здавалося, не було місця для подвигу. Але прийшла вогняна зима 2013–2014-го, і тисячі українців опинилися у вирі Революції гідності, щоправда, по різні боки барикад.
Успішний бізнесмен Стогов стає активістом Автомайдану, учорашня продавниця Алла перетворюється на волонтерку, тітушка Сірий іде туди, де більше платять, а беркутовець Олег ладний карати «майданутих» навіть задарма…
Ми бачимо Майдан їхніми очима. Бачимо і затамовуюємо подих. Бо тут усе справжнє — і життя, і кохання, і ненависть. І смерть. А ще — відчайдушна віра, що кінець кінцем усе буде добре…

       Куява, Ж. Гордієві жінки: роман/ Жанна Куява. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейногокуява Дозвілля», 2016. – 288 с.

Три сестри, Софія, Лія і Мія, багато років живуть на віддаленому хуторі. Їхні найближчі родичі, дід Гордій і бабуся Устя, померли, ще раніше померла їхня мати Марія, яку дівчата майже не знали. Про неї в будинку нагадує “червона ” кімната, повна маків – на картинах, рушниках, у книжках… Три сестри не ставлять зайвих питань і взагалі мало спілкуються одна з одною – так їх виховав дід Гордій. Живуть як живеться, та настає день, коли священна для них “червона” кімната відкриває неймовірні родинні таємниці. І Гордієві жінки наважуються нарешті круто змінити своє життя…

Мастерова       Мастерова, В. Смарагд: роман/ Валентина Мастерова. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 288 с.

Людина сама обирає дорогу в житті чи може пройти лише тими шляхами, якими їй судилося? Відповідь на це питання Данило Туманич шукає протягом усього життя. Зраджений батьком, людьми, що з упередженістю ставилися до його походження, державою, у якої для тисяч таких, як він, були і Афган і Чорнобиль… Він вижив. І став, хто першим ступає росяними травами, хто прокладає стежку, яка згодом стане широким шляхом.

        Лис, В. Маска: роман / Володимир Лис. – Х.: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»,Лис 2015. – 320 с.

Дія цього авантюрного історичного роману відбувається на початку XІX століття у багатьох країнах Європи. Він про загадкову “людину в п’яти масках”. Цей грабіжник виринає нізвідки й зникає в нікуди. Він з’являється на зібраннях аристократів Польщі, України, Німеччини, Трансільванії, наводить жах на присутніх та здійснює добре сплановані зухвалі пограбування. Аж раптом якийсь сміливець зриває з нього маску…

belimova      Белімова, Т. Трояндовий джем/ Тетяна Белімова. – К.: Брайт Стар Паблішинг, 2015. – 120 с.

Історії у цій книзі об´єднує доброта та бажання розрадити читача у нашому непростому сьогоденні. Всі історії тут невигадані, вони дійсно були пережиті їхніми героями, а вже самі персонажі потім по секрету розказали їх авторці у різний, інколи досить несподіваний спосіб.

     Пагутяк, Г. Потонулі в снігах: новели, оповідання та есеї/ Галина Пагутяк. – Львів: ЛАпагутяк «Піраміда», 2010. – 184 с.

Одна з найяскравіших українських письменниць сучасності Галина Пагутяк проникливо пише в новелах та есеях про людську самотність та беззахисніть у світі новітніх варварів, про душу дитини і метелика, Григорія Сковороду в снігах і Імануїла Канта під небом Кенігсберга, рідний Уріж і древній Львів та багато інших речей. У своїх творах, в декількох рядках, в одному абзаці, вона створює надзвичайної сили й яскравості образи. Галина Пагутяк — лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка 2009 р.
У виданні якнайповніше представлена мала проза та вибрана есеїстика письменниці за увесь період її творчості.

деркачова       Деркачова, О. Крамниця щастя / Ольга Деркачова. – Брустурів: Дискурсус, 2016. – 128 с.

Для студентки педагогічного факультету Марини справжнім випробуванням, що перевернуло її світ з ніг на голову, стали зовсім не труднощі сирітського чи гуртожитського життя, а пари з математики в красивого та надзвичайно розумного викладача Олексія Степановича.
Молодий науковець Олексій звик легко здобувати у своєму житті все: від елементарних математичних знань до престижних грантів та перспективної роботи. Та чи вдастсься йому цього разу отримати найбажаніший трофей — серце молодої студентки Марини?

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера