Новинки літератури

До уваги користувачів! До нашої бібліотеки надійшли нові книги!

Запрошуємо всіх бажаючих до читання!

zymohorov    Зимогоров, О.С. Як захистити та відстояти свої права в суді, ДАІ, банках та комунальних службах/ О.С. Зимогоров. – Харків: Книжковий Клуб 2Клуб Сімейного Дозвілля», 2011. – 320 с.

   Ця книга зорієнтує вас в українському законодавстві та допоможе розв’язати юридичні питання без консультації фахівця. Вона містить усі необхідні типові документи й поради досвідченого правознавця щодо найнагальніших питань: як спонукати ЖЕК виконати свої обов’язки, як запобігти свавіллю працівників ДАІ, як побудувати захист у суді, як оформити кредит без ризику.

     Дочинець, М. Многії літа. Благії літа: заповіді 104-річного Андрія Ворона – як жити довго в dochynetsщасті і радості/ Мирослав Дочинець. – Мукачево: «Карпатська вежа», 2011. – 143 с.

   «Маємо унікальний, осмислений і пронизаний істинною духовністю устрій життя однієї людини. Людини звичайної і водночас незвичайної. Це не просто безцінні крихти набутих знань і вмінь мудрого старця, це Система. Вибудована на тонкій інтуїції і вивірена 100-літнім досвідом, вона з користю прислужиться кожному, в тому числі великою мірою і нам медикам. Спадщину А. Ворона розцінюю як свіжий струмінь у сучасні дієтологію, валеологію, соціальну психологію і людинознавство. Уважно і вдумливо це слід читати і перечитувати, дрібними ковтками неначе п’єш живу воду.» – Доктор мед. наук, академік В. Білоног.

     Талан, С. Надежда: роман/ Светлана Талан. – Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейногоtalan Досуга», 2016. – 304 с.

    С детства Павлинка жила надеждой. Сначала она мечтала, что у нее будет папа, как у других девочек. Потом она всей душой хотела вырваться из дома, который отчим превратил в ад. Она верила, что вырастет и перевоплотится из гадкого утенка в красавицу. Просто как в сказке, которую часто рассказывала ей мама.

    И вот девушка в городе. Впервые Павлинка вышла на улицу в нарядном платье, почувствовала себя неотразимой. Теперь она другая – красивая, уверенная в себе студентка престижного вуза. Рядом тот, о ком мечтала всю жизнь, – любимый Юра. Но прошлое может вернуться…

kornij    Корній, Д. Зворотній бік світів: роман/ Дара Корній. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 320 с.

   Довгоочікуване продовження пригод Мальви Задорожної — сімнадцятирічної школярки, яка одного дня дізнається про те, хто вона є насправді, і переноситься в світ безсмертних прадавніх богів. Усе на світі має свій зворотний бік, свою протилежність, свою опору… Палке кохання і жагуча ненависть, запальна юність і мудра старість, крижана зима і буйне літо, світ і темрява, добро і зло. Але занадто довго хтось талановито смикав за мотузки почуттів безсмертних. І тепер не завжди друг – друг, а ворог – ворог. Світлі боги підступно зраджуватимуть, а темні будуть жертвувати собою заради порятунку світів, які зупинились над прірвою Хаосу. І, засліплені, готові зробити ще один крок…

    Скоулс, К. Чужая жена/ Кєтрин Скоулс. – Харьков: Книжний Клуб «Клуб Семейного Досуга»,skouls 2010. – 320 с.

   Полная надежд и мечтаний Мара оставила родной дом и приехала в поместье мужа в Танзании. Вскоре она поняла, что ее семейная жизнь не сложилась — Джон изменяет ей, а бизнес на грани краха. Но судьба сделала ей подарок — однажды в округе появилась съемочная группа, снимающая фильм об Африке.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера