Новинки літератури

novi-nadhodzhennyaШановні гайсинчани!
Запрошуємо Вас відвідати центральну бібліотеку – до нас надійшли нові книги. Надіємось, що новинки припадуть до душі кожному, хто любить якісну літературу, а також цінує гарний стиль і несподівані сюжетні повороти.

 

книга    Астрогор, А. Книга чувств или интуиция, питание, иммунитет, вегетативная нервная система (Серия «Кармическая медицина»). – М.: Профит Стайл, 2016. – 192 с.

   «Книга чувств», представленная читателю, является второй книгой Астрогора в серии «Кармическая медицина». С первой книгой «Энергетические вампиры» многие читатели уже знакомы.

   «Книга чувств» – это наставление о том, как работают наши чувства. Какой энергетический фон они создают внутри организма и за его пределами. Как снять, изменить или усилить чувства, чтобы избавить организм от внутреннего дискомфорта, от болезней. Как усилить иммунную и уравновесить вегетативную системы, чтобы плотские чувства перерождались в духовные.

Книга рассчитана на широкий круг читателей.

 

Береза Т., Зубрицька І., Зелений Ю. Мова – не калька: словник української мови /Т.Береза,мова І.Зубрицька, Ю.Зелений. – Львів: Апріорі, 2016. – 664 с.

Сучасний словник гарної української мови «Мова – не калька» розкриває велич і красу рідної мови, звільняє її від суржику й чужомовних запозик. Словник містить самобутні українські слова та вислови, поставлені на противагу звичному (буденному) словниковому запасу сучасних українців. У Словнику опрацьовано понад 20 000 найбільш проблемних слві та висловів украй потрібних для збагачення мовної культури кожного українця.

Призначений для найширшого кола шанувальників української мови: викладачів, студентів, учнів і вчителів, урядовців, ділових людей, учених, письменників, перекладачів, журналістів, працівників редакцій і видавництв тощо, одне слово, для всіх, кому небайдужа доля рідної мови, культури й словесності.

міфоло    Войтович, В.М. Українська міфологія /Валерій Войтович. – Вид. 4-те. – К.: Либідь, 2015. – 664 с.

     Книга є спробою осмислення надзвичайно багатого та яскравого світу української дохристиянської міфології – народних уявлень, звичаїв та обрядів, вірувань та повір’їв тощо. Це своєрідний погляд на духовну культуру предків, їхній світогляд, світосприйняття та ментальність. Текст супроводжується авторськими ілюстраціями, відомостями про визначних етнографів минулого та ґрунтовного бібліографією.

Для широкого кола читачів, які прагнуть свідомого розуміння коренів історії та культури свого народу.

Геращенко О.Л. Економіка ХХІ: країни, підприємства, людини /Олексій Геращенко; пер. зеконом рос. М.В.Скоробогатова; худож.-оформлювач В.М.Карасик. – К.: ДОВЖЕНКО БУКС, 2016. – 303 с.

Ми живемо в економічному світі, але часто намагаємося створити свої власні закони економіки. За великим рахунком, економіка – це не стільки точна наука, скільки сфера закономірностей, які щодня виникають у нашому житті у вигляді ціни, курсу валют, ситуацій на роботі, рішень про покупки і безліч інших подій. Ми можемо точно вирахувати траєкторію руху небесних тіл, проте нерідко своє наступне економічне рішення передбачити не в змозі. Адже у центрі економічних знань стоїть дивовижна і непередбачувана істота – людина.

У цій книжці ви дізнаєтеся про еволюцію економічних поглядів і найсучасніші підходи ХХІ століття, розглянете питання економічної успішності на різних рівнях – країни, підприємства та людини. Книжка написана так, щоб бути цікавою економісту і зрозумілою неекономісту. Вона ставить питання і змушує замислитися, спроектувати ті чи інші описані явища на життя людини й дає можливість краще зрозуміти економічний світ.

 

блокпост     Гуменюк, Б. Блокпост: Вірші. Новели. Публіцистика /Борис Гуменюк. – К.: ВЦ «Академія», 2016. – 336 с.

     У віршах, новелах і публіцистичних одкровеннях цієї книжки – пережита автором правда Майдану і війни. Так бачили, відчували і думали мільйони, а тільки він знайшов такі слова.

Донцов Д.І. Культурологія /Дмитро Донцов; упоряд. Ю.П.Винничук; худож.-оформлювачкультурологія О.А.Гугалова. – Харків: Бібколектор, 2016. – 604 с.

Дмитро Донцов (1883-1973) – видатний український мислитель і публіцист ХХ сторіччя. Через заборону його імені ми тривалий час не мали змоги запізнатися з його творами. А тим часом думки і погляди Д.Донцова мали велетенський вплив на сучасників, особливо на молодь, і відіграли визначну роль за доби національно-визвольної боротьби за незалежність України. Багато його думок не втратили злободенності і залишаються актуальними й тепер.

До видання «Культорологія» увійшли твори Дмитра Донцова, які великою мірою визначили історію та розвиток політичних ідей в Україні.

 

криничар    Дочинець М. Криничар /Мирослав Дочинець. – Мукачево: «Карпатська вежа», 2016. – 331 с.

    «… Дорогий читальнику, наберися неспішності, як я зараз. Будь терплячим, як крини чар, що довбає колодязь у кремінному перелозі. І матимеш відплату. Зчитуючи попасом мої душевні повіряння, мої життьові зарубки, дійдеш і до головного. Я відкрию тобі секрет, як здобути те, чого домагаються всі – Багатство. Я відкрию тобі принаду двох головних свобод – звільнення від страху і від злиднів. Бо лише ці дві свободи владні привести до того, що керує світом і людьми. Ось писемний діяріюш про мій світ – хиткий острівець у морі часу…»

Лильо, І.М. Львівська кухня /І.Лильо; передмова В.Поліщука; худож.-оформлювач лильоЛ.А.Бейгер. – Харків: Факт, 2016. – 255 с.

Львівська кухня – як складова частина галицької – це напрочуд дивна суміш української, польської, єврейської, вірменської традицій, яку акуратні та педантичні австрійці приправили запаморочливими ароматами Середземномор’я і впорядкували та класифікували. Тому ця кухня неповторна. Але попри свою витонченість та оригінальність, львівська кухня і далі намагається опиратись на місцеві продукти, традиції та історичну пам’ять. А це викликає велику повагу.

Книжка, яку ви тримаєте в руках, лише на перший погляд присвячена кухні – одному з найважливіших аспектів львівської історії насправді вона набагато цікавіша і змістовніша. Відомий знавець міста Лева – Ігор Лильо – за допомогою головного редактора журналу «Егоїст», керівника гастрономічних проектів Клубу галицької кухні Всеволода Поліщука поєднав історії з життя відомих людей давнього Львова та Галичини з характерними саме для їхнього характеру рецептами страв. А рецепти ці передавалися у львівських родинах з покоління в покоління, і сучасні господині охоче їх готують і сьогодні.

вишивання      Чумарна, М.І. Вишивання долі /Марія Чумарна. – Львів: Апріорі, 2015. – 88 с.

     «Вишивання долі» – розвідка про потаємні коди української орнаментальної символіки, яка поглиблює тему космічного буття людини в потоках світлоносних енергій матеріального світу, частково розкриту Марією Чумарною у книзі «Код української вишивки». Вона в новому ракурсі розкриває можливості впливу людини на долю, на здоров’я власного тіла, благополуччя сім’ї і роду через повернення до джерел духовного знання наших предків.

    Особливістю нової книжки є те, що вона наближена до потреб тих, хто практично займається відновленням зразків стародавньої вишивки, хто шукає нових «старих» ідей у творенні власного одягу. Тут подано 56 видів техніки шитва, розкладки узорів, які підготувала і систематизувала майстер художньої вишивки Віра Чипурко.

       Книга рекомендована найширшому колу шанувальників українського народного мистецтва.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера