Година історії приурочена дню авіації та космонавтики

12 квітня 2013 року виповнюється 52 роки з дня, коли стартував перший у світі космічний корабель «Восток», пілотований першою людиною-космонавтом Ю.О. Гагаріним. Ця подія схвилювала весь світ. Дню авіації і космонавтики бібліотечні працівники приурочили годину історії яка відбулася сьогодні в читальному залі.

Відлік космічної ери починається далекого 1957 року, коли стартував перший у світі штучний супутник Землі. Сьогодні наша мова про тих, хто зробив неоціненний внесок у розвиток сучасної космонавтики – українських вчених, конструкторів, винахідників, космонавтів.

Перший космонавт Незалежної України Леонід Кадинюк який народився в Чернігівській області. Герой України, льотчик-космонавт Кадинюк – один із символів теперішньої України в усьому світі. Ми пишаємося тим, що велика кількість українців внесли свій вагомий внесок у цю галузь.

Славна наша Гайсинська земля своїми ланами, зеленими садами, а ще видатними науковцями, письменниками, біологами, художниками, які внесли свій внесок у розвиток української держави. Всі вони є гордістю нашого краю, серед когорти знаменитих земляків є і ім’я В.І.Вознюка, який народився 1906 році в м. Гайсин, він засновник полігону Капустин Яр, створювач ракетобудівництва. Більше про нашого земляка розповів краєзнавець Ю.Я. Гуцалов.

Ведучі, Марина Грошовик та Леся Конотоп запропонували присутнім покласти корзину квітів до меморіальної дошки В.І. Вознюка.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера