Літературна подорож «У світі міфів та легенд»

Літературна подорож

Клуби за інтересами – одна із найбільш вдалих форм диференційованої роботи з різними групами читачів по задоволенню їх читацьких потреб. Клуб створюється для спілкування людей, що мають єдину мету, завдання, інтереси, для обміну думками, удосконалення знань в тій чи іншій галузі науки, літератури, сприяє становленню особистості.
Для тих, хто хоче знати, як використати свій вільний час, поспілкуватися із друзями, пізнати світ їх захоплень і відкрити їм свій, в Гайсинській районній дитячій бібліотеці діє клуб за інтересами «Світлячок». Мета клубу – сприяння розвитку творчих здібностей, підростаючого покоління, єднання читацьких інтересів дітей, набуття нових знань.
9 лютого у районній дитячій бібліотеці відбулося засідання клубу «Світлячок» для дітей середнього віку. Для присутніх була проведена літературна подорож «У світі міфів та легенд», яку підготувала керівник клубу, бібліотекар читального залу Таланова О.І.
В ошатно прибраному читальному залі бібліотеки було розкрито викладку літератури під заголовком «У світі міфів і легенд», де були представлені книги та періодичні видання відповідної тематики. Епіграфом до викладки стали слова:

” Найзаповітніші думки, фантазії і мрії,
Те сокровенне, що в житті було,
Всі сподівання, вимисли, надії
У міфи втілені, щоб там усе жило
Й дійшло до нас, і дечого навчило,
Та повертало у минулий час.
Щоб думку сплячу іноді будило
І мріяти щоб заставляло нас.
Усе таємне в міфах і незвичне,
Безмежно дивне, ніби й неземне.
І світле, й темне, дуже фантастичне
Але цікаве, просто чарівне…»

У вступному слові керівник клубу Таланова Ольга розповіла присутнім, що міфологія – це зібрання переказів про богів і героїв. Кожний народ, поділений на багато племен, по-різному оповідав про свої божества. У кожній країні, у кожному селі і в кожній общині були зовсім різні версії, які поети теж дуже довільно переробляли й змінювали. Отож за століття зібрався надзвичайно багатий і розмаїтий матеріал, з нього ми відбираємо тільки найпоширеніші легенди, запозичуючи окремі подробиці з найкращих чи найцікавіших варіантів.
В ході подорожі ведуча ознайомила членів клубу з міфами та легендами різних країн та народностей. А бібліотекар молодшого абонементу Онофрійчук Алла ознайомила глядачів з новими книгами, які надійшли до бібліотеки.
Учасники клубу Микитенко Богдан, Масловська Вероніка зачитали легенди, які підготували самостійно. А також для учасників клубу була представлена вікторина «Давньогрецькі міфи».
Логічним завершенням засідання стало пригощання учасників чаєм та солодощами.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера