Літературний вечір «Рідна мова – краю батьківського пісня»

20 лютого в читальному залі центральної бібліотеки відбувся літературний вечір «Рідна мова – краю батьківського пісня», приурочений Міжнародному дню рідної мови. На заході були присутні : директор Гайсинської ЦБС Обертинська Наталія Пилипівна., вчитель української мови та літератури, поетеса – Витюк Галина Василівна, учні шкіл та читачі бібліотеки.
Ведучі Кондартюк Лілія та Малова Марія запропонували присутнім вшанувати хвилиною мовчання загиблих в Києві, на Майдані.
21 лютого – свято унікальне. Винятковість його в тому, що воно є і спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об’єднала спільна історична доля в єдиний моноліт – народ. Це свято – День ріної мови.
Рідна мова – найважливіший, найбагатший і найміцніший зв’язок, що з’єднує минулі й майбутні покоління народу в одне історичне ціле.
Золоту скарбницю рідної мови збагатили відомі майстри художнього слова – сучасні українські письменники: Ліна Костенко, Олесь Гончар, Павло Загребельний, Іван Драч. Великий внесок у поетичну спадщину Гайсинщини внесли і вносять поети-земляки. Так поетеса Галина Василівна читала присутнім власну поезію про українську мову та Україну, а учениця ЗОШ №4 Подолян Надія читала вірші Т.Г.Шевченка.
Немає народу, байдужого до рідної мови, до своєї землі, тієї, на який він народився й живе.

 

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера