«Твій друг – книга»

24 квітня в районній дитячій бібліотеці відбувся захід приурочений Всесвітньому дню книги під назвою «Твій друг – книга».
Ведуча заходу, Онофрійчук Алла наголосила, що кожен маленький читач, переступивши поріг дитячої бібліотеки, потрапив в світ дитинства, книги, читання. У бібліотеці його чекають кольорові книжки, цікаві картинки та журнали. Також ведуча ознайомила дітей правил поводження з книгою, щоб вона довго жила і радувала багатьох читачів.
На свято завітали школярі школи НВК СЗШ І-ІІІ ст. інтернат-гімназії – 2 В класу, які підготували цікаві оповідання про книги , а також прочитали вірші та вислови про книгу.
Надзвичайно цікавою була лялькова вистава « Книжечка шукає друзів», яку підготували і провели працівники дитячої бібліотеки. Свято відвідали казкові герої Книжечка, Лікар Ай-Болить, Мудра Ворона, Зайчик і Петрик Замазура.
Не менш кумедною та захоплюючою була гра, коли діти відгадували казку за ключовими предметами, що нагадували її назву, а також залюбки мандрували казковою вікториною.
Ознайомились читайлики і з виставкою пізнавальної літератури про книгу «Твій друг – книга». На якій представлені найновіші книги бібліотеки.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера