Інформаційно-краєзнавчий путівник “Хай квітне Гайсинська земля від роду і до роду”

Хай квітне Гайсинська земля від роду і до роду: інформ. краєзнавчий путівник. /Гайсин. ЦБ; уклад. В.Голомовза. – Гайсин, 2011. – 28с.
Гайсинська земля прекрасна сьогоденням і славна минулим, де переплелись радість і журба, велич перемог і гіркота поразок, земля, що вірно шанує предків, дбайливо оберігає минувшину і трепетно зазирає у завтрашній день, сповнений новизни, неспокою і наснаги.
Інформаційно-краєзнавчий путівник знайомить користувачів з економічними і культурними досягненнями, а також історичним минулим Гайсинщини, відомими людьми краю.
Більш детально переглянути видання «Хай квітне Гайсинська земля від роду і до роду» Ви зможете, завітавши до Гайсинської центральної бібліотеки.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера