До 200-річчя Т.Г. Шевченка: “Від гайсинчан Шевченкові уклін”

Від гайсинчан Шевченкові уклін: до 200-річчя Т.Г.Шевченка /Гайсин. ЦБ; уклад. В.Голомовза. – Гайсин, 2014.
Тарас Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань і інтересів. Все його життя і творчість присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливі.
Ім’я Тараса Шевченка відоме в усьому світі: у багатьох країнах йому встановлені пам’ятники, його твори перекладені майже на всі мови світу, його ім’ям в Україні названі навчальні заклади, театри, площі, вулиці. Його образ, його твори використовують у своїй творчості майстри слова, пензля, майстри народної творчості.
Про вшанування Великого Генія на гайсинській землі ви знайдете в цьому посібнику.
Більш детально переглянути видання «Від гайсинчан – Шевченкові уклін» Ви зможете, завітавши до Гайсинської центральної бібліотеки.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера