Літературно-музичне свято «Її Величність – Мова»

21 лютого, – ун4F64DF68-2129-4B0A-B31A-FA36D25A451Dікальне свято. Воно є і спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об`єднала спільна історична доля. Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними  надбаннями –  такими словами розпочали літературно-музичне свято «Її Величність – Мова» ведучі Людмила Семчук  та Катерина Гончарук,  яке провели працівники центральної бібліотеки та районного будинку культури.

Ведучі свята звернулися трішечки до історії. Розповіли присутнім як мова допомагала людям порозумітися між собою, допомагала нашим предкам у їхньому важкому житті.

У виконанні Тетяни Сидорчук та Тетяни Шейновської звучали вірші про нашу українську мелодійну  мову. Впродовж свята лунали українські пісні у виконанні  Проскуріної Вероніки та Островської Наталії.

На завершення свята ведучі побажали  присутнім на святі учням 6 А класу СЗШ І-ІІІ ст.. №4 м. Гайсин,  бути гордими з того, що ми є громадянами нашої країни, належимо до такого прекрасного, дотепного народу, маємо таку мальовничу батьківщину, таку співучу багату мову.

До уваги присутніх була розгорнута книжкова «Мови рідної скарби».IMG_4362

IMG_4366

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера