З книгою у серці і по життю

 

Золота полиця – та, на яку ставлять

                                                                                         з книгою  Улюблені книги.

Юрій Олеша

У рекомендаційному списку «З книгою у серці і по життю» зібрані улюблені книги відомих людей України і світу, які супроводжують їх все життя і допомагають у розвитку досягнень у науці, бізнесі, підприємництві, культурі чи мистецтві.

Видання складається з розділів:

  • - Улюблені книги відомих українців
  • - Книги, які читають успішні люди та світові лідери
  • - Що читають відомі   письменники, поети
  •  – Книги в житті співаків, артистів, діячів шоу-бізнесу

При підготовці рекомендаційного списку використано  довідково-бібліографічний апарат та фонди Гайсинської центральної бібліотеки та мережу Інтернет.

Видання  розраховане на студентську та учнівську молодь і всіх тих, хто прагне  розширити свій світогляд,  виявити найкращі книги для саморозвитку, самовдосконалення і формування  своїх життєвих цінностей.

Ще відомий французький філософ Дені Дідро сказав, що люди перестають мислити коли перестають читати. Цю думку поділяють багато фахівців, які впевнені в тому, що людина не може ні про що думати, якщо не читає.

Кожна людина, яка читає, серед сотень прочитаних книг без вагань назве ті, що залишили в серці найпомітнішій слід. У кожного – свої читацькі переваги, свій неповторний читацький досвід, тобто життєві цінності, сформовані під впливом книг.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера