Календар знаменних і пам’ятних дат Гайсинщини на 2015 рік

КалендарШановні читачі, працівники бібліотек, музеїв, викладачі навчальних закладів, працівники засобів масової інформації, шанувальники української культури, любителі книги!

З метою більш детального вивчення історії Гайсинщини, зацікавлення читачів довідковим апаратом про важливі події в історії краю, про ювілеї уродженців краю та видатних діячів, які життям і діяльністю пов’язані з нашим регіоном, Гайсинська центральна бібліотека продовжує випуск серії краєзнавчих довідників «Календар знаменних і пам’ятних дат Гайсинщини».

Видання відкривається переліком знаменних та ювілейних дат Гайсинщини на 2015 рік, також наводяться довідки про відомих земляків-ювілярів з короткими біографічними нарисами та посиланнями на відповідні документи, які знаходяться у фонді нашої бібліотеки. 
Сподіваємось, що календар сприятиме інформаційному забезпеченню відзначення тієї чи іншої дати, проведення масових заходів, організації дозвілля.

Щорічник укладено по матеріалах Гайсинської центральної бібліотеки та краєзнавчого музею Гайсинщини.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера