Рекомендаційний список літератури “Літопис мужності героїв”

Безимени-1    Зазвичай, коли говорять гармати, музи мовчать. В Україні ж події Майдану і АТО стали революцією духу, тому музи мовчати не могли.
        Українськими режисерами створено чимало кінострічок про Майдан. Не залишили без уваги революцію й письменники. Вони працювали над створенням тематичних літературних творів, аби жодна година важливого періоду в житті України не залишилася забутою. Тож вже після 20 лютого 2014 р. почали виходити в світ книжки про Євромайдан і події на Сході України.
   Бібліографом ЦБ було укладено рекомендаційний список літератури “Літопис мужності героїв”, у якому пропонується добірка патріотичної літератури про події 2013-2014 років – Революцію Гідності,подвиг героїв Небесної Сотні, а також розповіді про захист незалежності України – книги про АТО.

      Ці збірки, які вийшли друком в українських видавництвах протягом 2014-2016 років, зовсім різні: спогади очевидців, документальна та художня проза, поезія.
Вони об’єднані однією ідеєю – вірою в становлення вільної, незалежної і єдиної України. Всі книжки – важливі, цікаві, дуже актуальні. Адже саме вони цементують український, а не нав’язаний ззовні, вимір сучасної історії. Саме вони найбезпосередніше змальовують нинішні події та наші почуття до них.

Список містить два розділи.
 «Переведіть серця через Майдан» – книги про події на Майдані;
 «Дух патріотизму воїнів» – про відвагу і героїзм воїнів, які без вагань стали на захист Вітчизни.

       В межах розділів видання розміщені за алфавітом авторів і назв видань. Список має наскрізну нумерацію та містить іменний покажчик.
Рекомендаційний список буде цікавим для всіх, хто хоче глибше познайомитися з новітньою історією боротьби за незалежність і європейський вибір України.
Детальніше познайомитись зі списком ви зможете, завітавши до нашої бібліотеки.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера