«Пізнаймо писанки секрет»

IMG_3708«Писанка» – це той древній дивовижний витвір народного мистецтва, який символізує народження нового життя і несе із собою сонцедайність весни та величне Свято Пасхи. В сучасному світі писанка виконує святу місію – збереження, примноження та передачі наступним поколінням перлин української національної культури.

Саме з такою метою, традиційно напередодні Великодніх свят, у читальному залі центральної бібліотеки відбувся майстер-клас  «Пізнаймо писанки секрет»  на який вже другий рік поспіль, завітали учні 4 – б класу СЗШ І-ІІІ ст.. №4 м. Гайсин на чолі з Наталею Григорівною Костиною . Майстер-клас з розпису писанки проводила майстриня розпису Сінько Тетяна Василівна..

Діти поринули в атмосферу традиційного старовинного мистецтва пращурів, у час, коли писанка була оберегом, мала обрядове та магічне значення, дізналися про зміст закодованих символів писанки, вчилися її розмальовувати, використовуючи традиційні рисунки та орнаменти.

Завжди приємно дивитися на те, що роблять діти. А вони проявили неабияку фантазію у оформленні Великодньої писанки – головного символу цього християнського свята. Також для уваги користувачів представлені  дитячі вироби-писанки , які прикрасили виставки.

В Україні свято Пасхи шанують і люблять. Гарний настрій, надія на краще, побажання добра і любові переповнюють всіх у цей день.

Чудо, чудо всіх чудес, істинно Христос Воскрес!

IMG_3632 IMG_3630

IMG_3630 IMG_3710

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера