Бібліографічний покажчик «Пісня з рукою на серці»

Безимени-5      До найбільших святинь будь-якого народу належить гімн. Гімн – урочиста пісня. Це ті слова і музика, які змушують кожного з нас підніматися при перших же акордах і з трепетом у душі слухати ту мелодію, яка кличе до світлого і високого.
       З нагоди 200-річчя від дня народження автора музики Державного гімну України Михайла Вербицького та у зв’язку з 150-ю річницею першого публічного виконання національного гімну “Ще не вмерла України і слава, і воля…”, бібліографом Гайсинської центральної бібліотеки було укладено бібліографічний покажчик «Пісня з рукою на серці»

     Бібліографічний покажчик містить 3 розділи. Література в них згрупована за алфавітом прізвищ авторів і назв, книги та статті з періодичних видань подано за період з 1991- 2015 рр. У першому розділі «Гімн, як символ державного суверенітету» містяться офіційні документи. Другий розділ «Історія створення державного Гімну» ознайомить Вас з важким шляхом становлення одного із символів України. Про легендарних творців гімну розповідається у третьому розділі «Творці державного гімну».
Матеріали допоможуть поглибити знання про історію створення Гімну, його авторів, виховати повагу до символів Української держави.
Своїм творенням і словами гімн засвідчує соборність українського народу, єдність його східних і західних земель, сподівання на щиру працю і завзяття, на славне утвердження вільної України поміж іншими народами.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера