Інформаційно-бібліографічний покажчик “Письменство на фронтах війни”

 титул     Героїчна робота поетів України на фронтах Другої світової  війни і в тилу збільшувала бойову енергію народу, зміцнювала його волю до боротьби. У роки війни поети та письменники України були з народом на найрізноманітніших ділянках його праці.       До 70-річчя Перемоги над нацизмом в Європі бібліографом центральної бібліотеки було укладено інформаційно-бібліографічний покажчик «Письменство на фронтах війни». Він ознайомить Вас із життям та творчістю письменників-фронтовиків – цілим поколінням мужніх, сумлінних, таких, що багато що випробували, обдарованих осіб, що перенесли військові і післявоєнні знегоди.  Покажчик містить чотири розділи:

1. «Письменники – фронтовики».

2. «Письменники в тилу».

3. «Письменники – партизани».

4. «Загинули на фронтах війни …».

         Покажчик складений на основі фонду Гайсинської центральної районної бібліотеки. У списку включена література про життя і творчість письменників і поетів, а також їх видання, які є в бібліотеці. В межах розділів матеріали розміщено за алфавітом авторів і назв видань. Покажчик має наскрізну нумерацію та містить іменний покажчик.

      Підбір літератури завершено 31.03.15. року. Видання не є вичерпним. Бібліографічний покажчик адресований літературознавцям, викладачам, учням та студентам, працівникам бібліотек, а також усім, хто цікавиться героїчним минулим нашого краю і творчістю українських письменників в роки війни.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера